مازندران - چالوس - کمربندی بزرگ - رو به روی پمپ بنزین جعفری

0

سبد خرید

ارزان ترین سقف شیروانی

ارزان ترین سقف شیروانی

ارزان ترین سقف شیروانی

ارزان ترین سقف شیروانی، موضوع این مطلب شرکت سیمکا است. شیروانی یکی از بهترین مدل های سقف جهان است. و در این مقاله ارزان ترین سقف شیروانی را برایتان معرفی می کنیم. بیشتر در مناطق ساحلی و شرجی و برف و باران خیز ساخته می شود. برای ساخت سقف شیروانی انواع متریال موجود است. و هرکدام از آنها ویژگی های خاص و قیمت های متفاوت را دارند.

ورق کرکره انواع مصالح و متریال سقف شیروانی

انواع مصالح و متریال سقف شیروانی ویلایی مثل ورق گالوانیزه، pvc، شینگل، دکرا، سفال، آندولین و آردواز و … و چندین نوع دیگر وجود دارند. هرکدام از متریال سقف شیروانی نیز چندین زیر دسته دارند. ارزانترین سقف شیروانی ورق شیروانی گالوانیزه است. ارزانترین ورق شیروانی گالوانیزه هم ورق سینوسی یا کرکره است.

ورق کرکره قیمت سقف شیروانی

قیمت سقف شیروانی هم به مصالح مصرفی سقف و هم به نوع و مدل سقف شیروانی بستگی دارد. مثلا اگر هرکدام از پوشش های سقف شیروانی قیمت خاص خودش را دارد. هم مدل های اجرای سقف شیروانی هم قیمت خاص خودش را دارد. یعنی هرچه سقف طراحی ساده تری داشته باشد قیمت اجرت نصب سقف شیروانی هم کمتر است.

قیمت ورق های گالوانیزه شیروانی با هم تقریبا برابر است. تفاوت قیمت در نوع اجرا و خرپا و تیر ریزی مصرفی مخصوص ورق هاست. سقف شیروانی فقط از ورق تشکیل نمی شود. سقف شیروانی طراحی و خرپا هم دارد. برای اجرای سقف شیروانی با ورق طرح سفال، خرپا سازی و تیر ریزی آهن بیشتری مصرف می شود. اجرت سقف شیروانی بیشتر می شود.

برای سقف شیروانی با ورق سینوسی یا کرکره آهن کمتری مصرف می شود. و عرض مفید ورق کرکره ای بیشتراست. هم پوشانی ورق و اورلب کمتر برای آببندی سقف شیروانی نیاز دارد. به همین دلیل ارزان ترین سقف شیروانی ورق کرکره یا سینوسی است.

مشتریان ما:

کانکس آیسان، املاک گارنت، شرکت سیمکا، گروه صنعتی ساختمانی گارنت و …

ارزان ترین سقف شیروانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

سیمکا تخصصی ترین مرکز تولید، طراحی و اجراء سقف های پیشرفته شیب دار در کشور میباشد. نما، دامپا و تایل سقف با زیبایی چشم نواز، با بیش از ۲۰ رنگ متنوع استاتیک چروک و چرمی توسط پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید می گردد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت سیمکا میباشد

طراحی سایت و سئو توسط
aradads.ir