مازندران - چالوس - کمربندی بزرگ - رو به روی پمپ بنزین جعفری

0

سبد خرید

طراحی نقشه سقف های شیبدار

طراحی نقشه سقف های شیبدار

طراحی نقشه سقف های شیبدار

طراحی نقشه سقف های شیبدار شیروانی نسبت به ابعاد ساختمان مورد نظر استفاده می کنیم. یعنی سقف هر ساختمان نسبت به ابعاد همان ساختمان طراحی و ساخته می شود. هرچه شکستگی ساختمان بیشتر باشد. سقف شیروانی با ابعاد و شکستگی های مختلف طراحی و اجرا می شود. در این صورت است که سقف ویلا یا سقف ساختمان زیباتر می شود.

لازم به ذکر است که سقف شیروانی و یا شکستگی در سقف شیروانی بهتر است حتما کاربری ساختمانی داشته باشد. در بعضی از سقف های ویلاها و ساختمان ها دیده شده است که یک سقف هرم یا گنبدی شکل یا سقف شیروانی دیگر بدون کاربری در ساختمان ایجاد می کنند. ولی چون سقف با ساختمان رابطه پیدا نمی کند. و در دراز مدت زیبایی خود را از دست می دهد.

تهیه مصالح سقف شیروانی

برای تهیه سقف شیروانی از متریال سقف شیروانی که در طراحی انتخاب شده است، استفاده می کنیم. مصالح سقف شیروانی بستگی به شرایط اقلیمی هر منطقه متفاوت است. مصالح سقف شیبدار شیروانی را نسبت به طرح و نقشه و رنگ نما و … رنگ متریال سقف شیروانی (ورق گالوانیزه، شینگل، دکرا، سفال و …) انتخاب می شود.

اجرای سقف شیبدار

برای اجرای سقف شیبدار شیروانی حتما از اکیپ نصاب متخصص سقف شیروانی استفاده کنید. سقف هر ساختمان یکی از حساس ترین قسمت یک ساختمان است. عدم رعایت نکات فنی در نصب ورق سقف شیروانی در بعضی از مواقع غیرقابل جبران می شود.

همانطور که در مطالب قبل توضیح دادیم روش نصب انواع ورق های شیروانی با هم متفاوت است. و از همه مهمتر انتخاب زاویه شیب و درصد شیب سقف شیروانی است. مثلا در عکس زیر به دلیل وجود نقص در نصب سقف شیروانی و غیرقابل جبران بودن اشتباه مالک محترم مجبور به ایزوگام کردن سقف شیروانی خود شد.

اجرای سقف شیبدار شرکت سیمکا با داشتن رزومه قابل قبول و سابقه کارهای زیاد، دارای اکیپ مجرب و حرفه ای در نصب سقف شیروانی آماده خدمت و مشاوره و ساخت انواع سقف های شیروانی می باشد.

مشتریان ما:

کانکس آیسان، املاک گارنت، شرکت سیمکا، گروه صنعتی ساختمانی گارنت و …

طراحی نقشه سقف های شیبدار

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

سیمکا تخصصی ترین مرکز تولید، طراحی و اجراء سقف های پیشرفته شیب دار در کشور میباشد. نما، دامپا و تایل سقف با زیبایی چشم نواز، با بیش از ۲۰ رنگ متنوع استاتیک چروک و چرمی توسط پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید می گردد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت سیمکا میباشد

طراحی سایت و سئو توسط
aradads.ir