مازندران - چالوس - کمربندی بزرگ - رو به روی پمپ بنزین جعفری

0

سبد خرید

قیمت اجرای سقف شیروانی

قیمت اجرای سقف شیروانی

قیمت اجرای سقف شیروانی

قیمت اجرای سقف شیروانی به عوامل زیادی بستگی دارد. معمولا در جاها و مناطق مختلف با هم فرق دارد. مثلا در شمال ایران به دلیل وجود چوب و نجار خوب اکثرا خرپا و زیرسازی را به صورت چوب و نراد زیرسازی می کنند. زیرکار ساز، پروسه نصب ورق را به عهده نمی گیرد. با شرکت سیمکا همراه باشید. در ادامه مطلب برایتان شرح خواهیم داد.

خرپا چوبی شیروانی

در شمال کشور سقف شیروانی به دو رشته شغل تقسیم می شود. خرپا سازی، زیرکارسازی را به اتمام می رساند. بعد از آن سربندی و پوشش سقف را اکیپ دیگری به عهده می گیرد.

چون همانطور که قبلا عرض کردم خرپا در شمال بیشتر با چوب ساخته می شود. متاسفانه خرپا فلزی هم مطابق نقشه خرپا چوبی با همان فواصل و تعداد خرپا ساخته می شود. این مدل خرپا سازی هزینه هنگفتی برای کارفرما متحمل می شود.

خرپا فلزی شیروانی

اکثرا در شمال ایران ساخت خرپا به صورت کیلویی قرارداد بسته می شود. هرچقدر سنگینتر به نفع سقف کار و به ضرر کارفرما می باشد. به دلیل نوسان زیاد قیمت های مصالح ساختمانی و آهن آلات در این سال ها قیمت ثابتی نمی توان اعلام کرد. خودتان می توانید قیمت سقف شیروانی خود را با استفاده از فرمول زیر برآورد هزینه کنید.

قیمت سقف شیروانی

قیمت اجرای سقف ویلایی را معمولا 10 تا 12 کیلو پروفیل و 5 کیلو ورق شیروانی سربندی به قیمت روز محاسبه می شود. این عمده هزینه اجرای سقف شیروانی است. و در کنار این تعداد 4 عدد پیچ شیروانی برای هر متر مربع و توری و پشم شیشه و سایر موارد مصرفی را باید لحاظ کرد. البته هزینه اجرت نصب را هم باید به این مبلغ اضافه کنید. که بستگی به محل کار و طرح سقف شیروانی متفاوت است.

مشتریان ما:

کانکس آیسان، املاک گارنت، شرکت سیمکا، گروه صنعتی ساختمانی گارنت و …

قیمت اجرای سقف شیروانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

درباره ما

سیمکا تخصصی ترین مرکز تولید، طراحی و اجراء سقف های پیشرفته شیب دار در کشور میباشد. نما، دامپا و تایل سقف با زیبایی چشم نواز، با بیش از ۲۰ رنگ متنوع استاتیک چروک و چرمی توسط پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید می گردد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت سیمکا میباشد

طراحی سایت و سئو توسط
aradads.ir